ćwiczenia dla dzieci do wydruku

Podobne

 

to get to the rainbow you have to go through the storm

Temat: Dysleksji STOP 2005 Sub100 PL
Dysleksji STOP 2005 Sub100 PL

Dysleksji STOP. Program Dysleksji STOP pozwala na skuteczne, i co najważniejsze, zgodne z najnowszymi badaniami, zdiagnozowanie rodzaju schorzenia oraz jego leczenie. Ćwiczenia zawarte w programie mogą być stosowane zarówno dla osób z zaburzeniami narządów mowy, jak i z zaburzeniami ruchowymi. Dodatkowo opracowane zostały grupy ćwiczeń pozwalające na pracę terapeutyczną z naciskiem na analizę i syntezę wzrokową, słuch fonematyczny czy też orientację przestrzenną.

Całość może zostać z powodzeniem wykorzystana w terapiach prowadzonych przez placówki oświatowe, przedszkola i szkoły, zarówno publiczne jak i funkcjonujące na prawach placówek niepublicznych, świetlice zajęciowe, specjalistyczne ośrodki zdrowotne itd.

Wszystkie ćwiczenia zostały przygotowane w sposób pozwalający na ich wydruk i możliwie najłatwiej przygotowane do zajęć, dlatego też program "Dysleksji STOP" doskonale sprawdza się także podczas użytkowania go przez osoby bez większych kwalifikacji terapeutycznych. Jest więc doskonałym narzędziem wspomagającym rozwój dyslektyka. Każde z ćwiczeń może być z powodzeniem wykonane w domu! Dzięki opisowi i specjalnemu formatowi wydruku, do pełnego wykorzystania potencjału programu "Dysleksji STOP" wystarczą nożyczki i komplet kredek! Żadnych specjalistycznych tablic, profesjonalnych urządzeń czy też innych, koszmarnie drogich instalacji terapeutycznych.

Wszystkie ćwiczenia zawarte w programie przygotowane są również w wersji do drukowania.

Program przeznaczony jest głównie dla uczniów klas szkoły podstawowej, jak i również dzieci w wieku przedszkolnym, jednak także osoby starsze znajdą tutaj wiele interesujących ćwiczeń.
System : Windows 98/2000/XP
Rozmiar : 146 mb
Typ : bin , cue , nfo eMule Linki
Źródło: emule-polska.pl/index.php?showtopic=38523
Designed by Finerdesign.com